💻
Dell
Latitude 3450
R 2,900.00
Good
| Processor | Intel(R) Core(TM) i3-4005U CPU |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| Storage | 500GB HDD |
| Screen | 14", 1366x768" |
| Graphics | Intel(R) HD Graphics Family |
| OS | Windows 11 Pro |
| Battery | Good |
| Type | Laptop |
| Touchscreen | No |
| Ethernet | Yes |
| HDMI | Yes |
| USB-C | No |
| Webcam | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Backlit Keyboard | Yes |
| USB Ports | 3 |
Devices are reserved for 60 minutes when added to your cart.
Customer Reviews
Leave a Review
No reviews yet. Be the first to review this device!