💻
Dell
Pro 14 Plus PB14250
R 14,500.00
Excellent
Warranty until Late 2029
| Processor | Intel(R) Core(TM) Ultra 5 238V |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD |
| Screen | 14", 1920x1200" |
| Graphics | Intel(R) Arc(TM) 130V GPU |
| OS | Windows 11 Pro |
| Battery | Excellent |
| Type | Laptop |
| Manufacturer Warranty | Late 2029 |
| Touchscreen | No |
| Ethernet | No |
| HDMI | Yes |
| USB-C | Yes |
| Webcam | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| USB Ports | 2 |
Devices are reserved for 60 minutes when added to your cart.
Customer Reviews
Leave a Review
No reviews yet. Be the first to review this device!