💻
Dell
Latitude 5330
R 7,500.00
Touchscreen
Fair
| Processor | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-1265U |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Screen | 13.3", 1920x1080" |
| Graphics | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| OS | Windows 11 Pro |
| Battery | Good |
| Type | Laptop |
| Touchscreen | Yes |
| Ethernet | No |
| HDMI | Yes |
| USB-C | Yes |
| Webcam | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Backlit Keyboard | Yes |
| USB Ports | 2 |
Devices are reserved for 60 minutes when added to your cart.
Customer Reviews
Leave a Review
No reviews yet. Be the first to review this device!