HP
ZBook Power 15.6 inch G10 Mobile Workstation PC
R 14,000.00
Gaming GPU
Good
Warranty until Late 2026
| Processor | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700H |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD |
| Screen | 15.6", 1920x1080" |
| Graphics | NVIDIA RTX A1000 6GB Laptop GPU (6 GB) + Intel(R) UHD Graphics |
| OS | Windows 11 Pro |
| Battery | Good |
| Type | Laptop |
| Manufacturer Warranty | Late 2026 |
| Touchscreen | No |
| Ethernet | Yes |
| HDMI | Yes |
| USB-C | Yes |
| Webcam | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Backlit Keyboard | No |
| USB Ports | 3 |
Devices are reserved for 60 minutes when added to your cart.
Customer Reviews
Leave a Review
No reviews yet. Be the first to review this device!