Dell
OptiPlex 5270 AIO
R 7,000.00
2 in stock
Touchscreen
Good
| Processor | Intel(R) Core(TM) i5-8500 CPU |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Screen | 21.5", 1920x1080" |
| Graphics | Intel(R) UHD Graphics 630 |
| OS | Windows 11 Pro |
| Battery | No battery |
| Type | All-in-One |
| Touchscreen | Yes |
| Ethernet | Yes |
| HDMI | Yes |
| USB-C | No |
| Webcam | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| USB Ports | 6 |
Devices are reserved for 60 minutes when added to your cart.
Customer Reviews
Leave a Review
No reviews yet. Be the first to review this device!