HP
ProOne 440 23.8 inch G9 All-in-One Desktop PC
R 9,500.00
2 in stock
Good
Warranty until Mid 2029
| Processor | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12500T |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD |
| Screen | 24", 1920x1080" |
| Graphics | Intel(R) UHD Graphics 770 |
| OS | Windows 11 Home Single Language |
| Battery | No battery |
| Type | All-in-One |
| Manufacturer Warranty | Mid 2029 |
| Touchscreen | No |
| Ethernet | Yes |
| HDMI | Yes |
| USB-C | Yes |
| Webcam | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| USB Ports | 5 |
Devices are reserved for 60 minutes when added to your cart.
Customer Reviews
Leave a Review
No reviews yet. Be the first to review this device!