Asus
Vivobook_ASUSLaptop X1504VA_X1504VA
R 7,500.00
Excellent
| Processor | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-1334U |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD |
| Screen | 15.6", 1920x1080" |
| Graphics | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| OS | Windows 11 Home Single Language |
| Battery | Excellent |
| Type | Laptop |
| Touchscreen | No |
| Ethernet | No |
| HDMI | Yes |
| USB-C | Yes |
| Webcam | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Backlit Keyboard | No |
| USB Ports | 3 |
Devices are reserved for 60 minutes when added to your cart.
Customer Reviews
Leave a Review
No reviews yet. Be the first to review this device!