Dell
Latitude 5530
R 10,000.00
Good
Warranty until Early 2027
| Processor | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-1245U |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD |
| Screen | 15.6", 1920x1080" |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| OS | Windows 11 Pro |
| Type | Laptop |
| Manufacturer Warranty | Early 2027 |
| Touchscreen | No |
| Ethernet | Yes |
| HDMI | Yes |
| USB-C | Yes |
| Webcam | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Backlit Keyboard | Yes |
| USB Ports | 2 |
Devices are reserved for 60 minutes when added to your cart.
Customer Reviews
Leave a Review
No reviews yet. Be the first to review this device!